Žiadne produkty v košíku.

Ohrev TUV
s vetraním

Termodynamický ohrievač vody získavajúci teplo z odsávaného vzduchu.
OBCHOD

PRAKTICKOSŤ

Efektívna výroba teplej užitkovej vody spojená s vetraním obytného priestoru, bez použitia rekuperačného vetracieho systému.

MONITORING

S AldesConnect APP získavate aktuálny prehľad o aktuálnej výrobe TÚV.

PATENT

V spojení s hygroregulujúcimi prívodnými štrbinami vzduchu a odsávacími mriežkami si zároveň zabezpečite efektívne vetranie svojho domova.

Ohrev TUV pomocou TČ z odsávaného vzduchu


T.Flow® Hygro+ / T.Flow® Nano Individual Home (s TČ a ventilátorom) je riešenie, ktoré kombinuje prípravu teplej úžitkovej vody najefektívnejším spôsobom a to pomocou zabudovaného tepelného čerpadla, pričom teplo je získavané z odsávaného vzduchu pri stabilne vysokom COP.

Takto je možné zabezpečiť ekonomicky efektívne vetranie s požadovanou kvalitou vzduchu pre obytné priestory. Naviac s AldesConnect® aplikáciou získavate prehľad o výrobe teplej vody v reálnom čase a môžte tak kontrolovať spotrebu energie s ohľadom na vaše požiadavky priamo zo smartfónu.

Nákup cez eShop je určený len pre B2B

Základné informácie o najbežnejšie dopytovaných produktoch z nášho portfólia sú dostupné na stránkach Obchodu. Stránky sú aktuálne vo vývoji, preto nás kontaktujte emailom resp. cez kontaktný formulár.
KONTAKT
Copyright © 2024 Všetky práva vyhradené H-G, s.r.o.
licensescreensynccrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram