Žiadne produkty v košíku.

Pripravujeme ...

Centrálne
vysávače

určené na zlepšenie hygieny a kvality vzduchu v domácnosti
OBCHOD

PRAKTICKOSŤ

Bezdrôtové riešenie centrálneho vysávača

PRÍSTUPNOSŤ

Bezvreckové cyklónové sanie.

PATENT

Patentovaný systém bezdrôtového štartovania/zastavovania.

Centrálne vysávače


Centralizované vysávanie je zariadenie určené na zlepšenie hygieny a kvality vzduchu v domácnosti. Praktické, rýchle a efektívne centralizované vysávanie prináša revolúciu do spôsobu nakladania s nečistotami a prachom cirkulujúcim v okolitom vzduchu v domácnosti. Centrálne vysávače oveľa efektívnejšie ako tradičné vysávače odsávajú mikroprach, častice a iné roztoče prítomné v okolitom vzduchu mimo domova. Prispievajú k lepšej kvalite ovzdušia a hygiene pre zdravšie bývanie a lepšiu kvalitu života.

Vákuové systémy

Jednoduchý a kompletný sortiment

V rodinnom dome alebo byte, v garáži, práčovni, skrini alebo integrovanom pod kuchynskou či kúpeľňovou skrinkou má aldes riešenie centralizovaného vysávania prispôsobené konfigurácii domu.
ZAOBRAZIŤ PRODUKTY

Potrubie a súvisiace príslušenstvo

Kompletný sortiment potrubia s príslušenstvom prispôsobený rôznym požiadavkám

Odsávacie rozvody umožňujú prach a iné nečistoty nazbierané v obytných miestnostiach transportovať priamo do centrálnej nádoby. Aby sa Aldes dokonale prispôsobil každej konfigurácii bývania, ponúka rôzne typy rozvodov. Všetky komponenty centralizovaných vysávačových rozvodov ponúkaných spoločnosťou Aldes boli navrhnuté tak, aby uľahčili inštaláciu a zaručili dobré prúdenie prachu.
ZAOBRAZIŤ PRODUKTY

Odsávacie otvory

Sacie zásuvky prispôsobené všetkým dekoratívnym želaniam

Drôtové, bezdrôtové, pre klasický systém alebo pre výsuvný hadicový systém, sacie hrdlá Aldes zapadnú do všetkých interiérov. Nasávacie otvory Celiane by LEGRAND vám umožňujú využívať veľmi široký výber povrchových úprav.
ZAOBRAZIŤ PRODUKTY

Súpravy na čistenie domácnosti

Príslušenstvo navrhnuté pre ergonómiu a účinnosť čistenia

Doplnkové čistiace súpravy sú sortimenty čistiaceho príslušenstva vhodného pre centrálne vysávanie. Čistiace príslušenstvo aldes, navrhnuté tak, aby zaistilo maximálnu účinnosť vysávania, vám umožní okamžite vyčistiť všetky typy podláh v domácnostiach a autách.
ZAOBRAZIŤ PRODUKTY

Príslušenstvo na čistenie domácnosti

Príslušenstvo navrhnuté pre ergonómiu a účinnosť čistenia

Čistiace príslušenstvo aldes, navrhnuté tak, aby zaistilo maximálnu účinnosť vysávania, vám umožní okamžite vyčistiť všetky typy podláh v domácnostiach a autách.
ZAOBRAZIŤ PRODUKTY

Nákup cez eShop je určený len pre B2B

Základné informácie o najbežnejšie dopytovaných produktoch z nášho portfólia sú dostupné na stránkach Obchodu. Stránky sú aktuálne vo vývoji, preto nás kontaktujte emailom resp. cez kontaktný formulár.
KONTAKT
Copyright © 2024 Všetky práva vyhradené H-G, s.r.o.
dicelicenseenter-downcrossmenupage-break linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram