Žiadne produkty v košíku.

e-Mobilita

Ekonomický a ekologický štandard 
modernej prepravy v 21. storočí.
OBCHOD

ŠETRENIE NÁKLADOV

Výrazne nižšie prevádzkové náklady pre všetky EV. Pri vyššej triede automobilov už aj investične výhodnejšia ponuka.

KOMFORT

Kvalitatívne iný žážitok z jazdy. Mimo diaľkových trás s nutnosťou chýbajúceho verejného nabíjania, už dnes maximálne pohodová prevádzka.

INTELIGENTNÉ FUNKCIE

Predohrev auta, monitoring, regulované nabíjanie poľa potrieb a mnoho ďalších pre EV typických funkcií.

e-Mobilita

Aj napriek reálnemu nezáujmu a (ne)pochopiteľnému lobbingu v prospech technológii minulého storočia e-Mobilita preukazuje svoje opodstatnenie. Preprava s násobne nižšou náročnosťou na energiu s nespochybnitelne pozitívnym dopadom na kvalitu životného prostredia hlavne v mestách, kde žije a pracuje vačšia časť populácie rozvinutých krajín. Využitím synergie e-Mobility a obnovitelných zdrojov energie je možné dramatickým spôsobom zmeniť kvalitu životného prostredia väčšiny populácie a umožniť trvalo udržateľný rast a prosperitu spoločnosti.

  Pre reálnu podporu a rozvoj e-Mobility je nevyhnutná infraštruktúra. Ak má nahradiť súčasný model mobility, tak je nevyhnutné vybudovanie verejnej nabíjacej infraštruktúry, aj keď prevažná vačšina denných nájazdov automobilov je v rozsahu do 200-300km, čo je možné poriešiť domácimi a firemnými nabíjacími stanicami s možnosťou nočného nabijania resp. v čase pracovného procesu. Pre tento účel ponúkame nabíjačky od výrobcov folovoltických meničov pre jednoduchšiu integráciu a prehľadnosť , alebo v prípade špecifických potrieb viacerých nabíjacích bodov pre tento účel vhodné nabíjacie stanice.

Nákup cez eShop je určený len pre B2B

Základné informácie o najbežnejšie dopytovaných produktoch z nášho portfólia sú dostupné na stránkach Obchodu. Stránky sú aktuálne vo vývoji, preto nás kontaktujte emailom resp. cez kontaktný formulár.
KONTAKT
Copyright © 2024 Všetky práva vyhradené H-G, s.r.o.
databasesmartphonecarcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram