Referencie

Predkladáme Vám referencie na niekoľko väčších projektov realizovaných vrámci Slovenska.
Mimo uvedené bolo realizovaných množstvo projektov vetrania obchodných a kancelárských priestorov a v neposlednom rade množstvo projektov vetrania RD.

Pre referencie vo svete kliknite prosím tu.                                                Pre YouTube videá o vetraní kliknite prosím tu.


Polyfunkčný objekt Staré Grunty - Rezidencia Cubicon.

Súčasťou polyfunkčného objektu je 194 moderných bytov vyššieho štandardu, v ktorých bola inštalovaná nástenná verzia prívodnej štrbiny vzduchu EHT od francúzskeho výrobcu Aereco.


Polyfunkčný súbor Hrachová
Bratislava - Ružinov

Celý komplex ponúka 167 bytov, v niektorých bola inštalovaná nástenná verzia prívodnej štrbiny vzduchu EHT, v ostatných okenná prívodná štrbina od francúzskeho výrobcu Aereco.


Bytová veža v Karlovej vsi na Dlhých dieloch

Veža ponúka 86 bytov, v ktorých bola inštalovaná nástenná verzia prívodnej štrbiny vzduchu EHT od francúzskeho výrobcu Aereco.


Jurský obytný park

Celý komplex ponúka radové domy a byty.
V bytoch bola inštalovaná nástenná verzia prívodnej štrbiny vzduchu EHT, v ostatných okenná prívodná štrbina od francúzskeho výrobcu Aereco.


Internát TRIO

Apartmánový internát ponúka ubytovanie pre študentov v centre mesta Ružomberok. Viac sa o internáte dočítate tu.
V internátoch bol inštalovaný kompletný hygroregulovateľný systém Aereco. Prívodné štrbiny reagujúce na vlhkosť typu EMM, odsávacie mriežky pre nútené vetranie typu BXS, predchodca typu BXC a v prvej etape boli dva bloky riešené spoločným odsávacím ventilátorom VEC (neskôr nahradené VCZ resp. VTZ), v druhej etape pri dostavbe tretieho bloku boli použité odsávacie ventilátory VBP, v režime trvalej prevádzky.